MultiVersus sezon 1 - data premiery i nowe postacie. Jest na co czekać

Już wkrótce w grze MultiVersus pojawi się nowa aktualizacja rozpoczynająca 1 sezon rozgrywek. Czego możemy się spodziewać?

MultiVersus (fot. WarnerBros)

Pierwszy sezon w MultiVersus miał wystartować 9 sierpnia, jednak twórcy przełożyli debiut na późniejszy czas. Wiemy, że start kolejnego sezonu rozgrywek zaplanowany jest na 15 sierpnia.

Pierwszy sezon rozgrywek w MultiVersus doda bardzo ciekawą funkcję, jaką są bitwy rankingowe oraz tryb zręcznościowy, które w tym momencie nie są dla graczy dostępne. Możemy liczyć także na dodatkowe postacie oraz nowe skórki.

Jako pierwsza nowa postać w MultiVersus został ogłoszony Rick & Morty. Wraz ze startem rozgrywek dostępny miał być Morty, natomiast jego towarzysz ma pojawić się w późniejszym czasie. W tym przypadku także nastąpi opóźnienie i Morty pojawi się w grze 23 sierpnia. Dodatkowo, pojawi się także nowa skórka, którą otrzyma LeBron James. Będzie ona wzorowana na postaci Robina z Batmana.

Obecny, przedsezonowy karnet bojowy obejmuje 15 poziomów postaci, skórek, punktów PD, monet oraz innych elementów kosmetycznych. 1 sezon ma obejmować ich aż 50. Każdy, kto będzie zainteresowany kupnem Season Passa, będzie mógł to zrobić w cenie 10 dolarów/8 funtów.

Twórcy potwierdzają także, że nowa zawartość będzie się pojawiała w grze w trakcie trwania 1 sezonu. Wraz z jego startem nie dostaniemy pełnego zestawu.

Chcecie dowiedzieć się nieco więcej na temat gry MultiVersus, a przede wszystkim uzyskać więcej informacji na temat poszczególnych postaci? Zapraszamy do naszego specjalnego materiału, który jest w pełni poświęcony temu zagadnieniu.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: