Multimedia w pudełku

Studio In A Box firmy WorldStream Communications to zestaw sprzętu i oprogramowania, umożliwiający tworzenie i transmitowanie przez Internet prezentacji multimedialnych.

Firma WorldStream Communications oferuje zestaw sprzętu i oprogramowania przeznaczony do tworzenia i transmitowania prezentacji multimedialnych w sieci. Produkt - o nazwie Studio in a Box - to w pełni funkcjonalne multimedialne studio, mieszczące się w szafce na kółkach, wyposażone w niezbędny sprzęt i oprogramowanie, umożliwiające tworzenie i dystrybuowanie prezentacji multimedialnych w Internecie.

W skład Studio in a Box wchodzi cyfrowa kamera wideo, profesjonalny mikrofon i słuchawki, miksery oraz stacja robocza, umieszczona w szafce typu rack, działająca w systemie Windows NT i wykorzystująca multimedialne aplikacje firm WorldStream, Bellevue i Wash. W tylnej części szafki znajdują się gniazda ISDN i Ethernet, w środku odtwarzacz VCR i CD oraz wejścia wideo i audio.

Wszystkie elementy zestawu są skonfigurowane i połączone ze sobą, a wyjątkowy łatwty w obsłudze interfejs udostępnia przyciski "run" i "stop", służące do uruchomiania i zatrzymywania transmisji, oraz przycisk "quit" do zakończenia pracy w Studio in a Box.


Zobacz również