Multimedia z Acrux Software

iBuild to multimedialny pakiet autorski proponowany przez Acrux Software współpracujący z Mac OS X oraz wcześniejszymi wersjami systemu Apple, włącznie z Mac OS 8.6.

Firma Acrux Software ogłosiła premierę publicznych wersji beta aplikacji iBuild Lite i iBuild Pro 1.1, które zdaniem producentów są 'dobrym alternatywnym rozwiązaniem zarówno dla aplikacji HyperCard jak i PowerPoint w tworzeniu interaktywnych prezentacji'. Program oferuje zestaw personalizowanych funkcji służących do tworzenia pokazów szkoleniowych, testów, konkursów czy prezentacji edukacyjnych. iBuild zaopatrzony jest w bibliotekę typu 'drag & drop' zawierającą gotowe szablony prezentacji oraz 40 obiektów do wykorzystania w projekcie, z których większość to interaktywne animacje. Aplikacje stworzone w iBuild mogą współdzielić dane oraz wysyłać instrukcje do innych programów opartych na skryptach, a program współpracuje z formatem QuickTime, technologiami 'text-to-speech' i odnośnikami hipertekstowymi.

iBuild Lite to aplikacja typu 'freeware', która działa jako odtwarzacz i oferuje ograniczone funkcje edycyjne, natomiast wersja iBuild Pro kosztująca 29 USD pozwala tworzyć już odrębne aplikacje prezentacyjne (do darmowej dystrybucji i użytku własnego) i oferuje pełen zestaw opcji konstrukcyjnych. Z kolei iBuild Developer to pełna komercyjna wersja aplikacji kosztująca 199 USD, a iBuild Site służy do pracy w sieciowym środowisku kompatybilnym z Apple Share i kosztuje w zależności od ilości użytkowników od 199 do 499 USD.

http://www.acruxsoft.com


Zobacz również