Multimedialna nawigacja Mio C725 już w sprzedaży

Mio C725 to nowa propozycja dla użytkowników multimedialnej nawigacji. Dzięki oprogramowaniu MioMap 2008, w każdym momencie można wybrać się na wycieczkę po 38 krajach Europy.

Mio C725 to jedna z nielicznych tak "bogatych" propozycji na rynku nawigacji GPS. Już na samym początku imponująco prezentuje się dotykowy ekran (7-calowy o rozdzielczości 800 x 480 pikseli) za pomocą którego w dość prosty i wygodny sposób można wprowadzić wszystkie potrzebne informacje. Za przeliczanie obrazu oraz dekodowanie filmów i dźwięku odpowiedzialny jest procesor Samsung 2443 pracujący z częstotliwoścą 400 MHz.

Nawigacja Mio C725 posiada w sobie wiele ciekawych rozwiązań. Dla przykładu, za pomocą aplikacji MioMore Desktop w każdym momencie można dokonywać aktualizacji map lub informacji o fotoradarach. Do tego system głosowy informuje na bieżąco o poszczególnych fazach podróży. Interesującą funkcją jest również możliwość rozpoznawania komend głosowych.

Do multimedialnej nawigacji można dodatkowo podłączyć karty SD/MMC i przenośne pamięci flash. Mio C725 obsługuje wszystkie popularne formaty plików multimedialnych i oferuje w standardzie odbiornik FM.

Urządzenie wyróżnia się bogatym zestawem portów - poza USB oferuje również mini-USB, wyjście 3,5 mm audio do podłączenia słuchawek oraz wejście AV. Zasilanie zapewnia akumulator litowo-jonowy o pojemności 1200 mAh, który przy pełnym naładowaniu wystarcza na około 1,5 godziny pracy.

Sugerowana cena producenta to 1849 złotych.

Więcej informacji: Mio Technology