Multimedialne Toshiby

Techmex uzupełnił ofertę notebooków o kolejne nowości. Tym razem są to multimedialne laptopy serii Satellite A20.

Multimedialne Toshiby

Notebook, o symbolu Satellite A20-S103, wyposażony jest w procesor P4 (wersja stacjonarna, FSB 533 MHz) z zegarem 2,8 GHz. Współpracuje on z 256-megabajtami pamięci DDR SDRAM. Dodatkowe "szybkie" klawisze ułatwiają odtwarzanie CD/DVD ale także pozwalają jednym ruchem uruchomić aplikacje systemu Windows XP Home Edition, w który, w polskiej wersji językowej, wyposażyła komputer Toshiba. Karta grafiki CyberALADDIN-P4 wyposażona w 32 MB pamięci pozwala na wyświetlanie obrazu nie tylko na wbudowanym 15" wyświetlaczu TFT czy zewnętrznym monitorze ale również na odbiorniku telewizyjnym, który możemy podłączyć poprzez wyjście TV-out (S-Video).

Wbudowany napęd optyczny to combo DVD\CD-RW. Dysk twardy ma pojemność 40 GB. W notebooku znalazły się między innymi 3 złącza USB 2.0, czytnik kart SD, łącze podczerwieni i gniazdo umożliwiające rozbudowę o kartę sieci bezprzewodowej.

Na polskim rynku Toshiba oferuje Satellite A20, z pakietem 2 letniej gwarancji międzynarodowej z możliwością odpłatnego jej wydłużenia do 3 lub 4 lat.

Modele Toshiba Satellite A20 są dostępne w cenie od 6390 zł netto.