Multimedialne biuro z GPS i Bluetooth

MIO A201 to nowy model PDA, który pojawił się w ofercie firmy Comes. Urządzenie wyposażone jest w moduł pozycjonowania GPS SiRF III oraz oferuje szereg funkcji multimedialnych, w tym odtwarzanie plików MP3, przeglądanie zdjęć oraz gry.

Wbudowany moduł Bluetooth zapewnia współpracę z dowolnym urządzeniem, które również wspiera ten standard komunikacji bezprzewodowej.

Multimedialne biuro z GPS i Bluetooth

PDA MIO A201 z modułem GPS i Bluetooth

Nowy MIO współpracuje z systemem Windows Mobile w wersji 5.0. Sercem modelu jest procesor Intel X-Scale PXA272 taktowany częstotliwością 312 MHz. Ponadto sprzęt wyposażono w 64MB pamięci RAM oraz tyle samo pamięci ROM, chipset SiRF Star III oraz obrotową antenę, umożliwiającą szybsze wyszukiwanie oraz lepszą stabilizację sygnału GPS. Dodatkowo do urządzenia można podłączyć antenę systemu Traffic Message Channel, który dostarcza dynamicznie aktualizowane mapy samochodowe.

Obraz prezentowany jest na pokrytym specjalna powłoką antyodblaskową, wyświetlaczu LCD. Dzięki podświetlaniu ekranu, z PDA można pracować nawet przy ciemnym oświetleniu zewnętrznym.

Dzięki dostarczanym w zestawie akcesoriom (uchwyt i zasilacz samochodowy), urządzenie łatwo daje się zamontować w samochodzie, gdzie pełni rolę nawigatora. Produkt dostępny w sprzedaży w cenie 1147 zł netto.

Więcej informacji:

http://www.comes.com.pl/mio