Multimedialny świat Onadime

Podczas konferencji Macworld w Nowym Jorku firma Onadime zaprezentowała nową technologię Composer oferującą twórcom multimedialnych prezentacji jeszcze większe możliwość w kreowaniu audiowizualnych klipów.

Po raz pierwszy zaprezentowane na konferencji Macworld 2000 w San Francisco narzędzie firmy Onadime o nazwie Onadime Composer przeznaczone jest do pracy z komputerami Macintosh i pozwala użytkownikom na łatwe i szybkie łączenie w czasie rzeczywistym obrazów, dźwięków i filmów wideo w jedną całość za pomocą metody 'drag&drop'. Oferowane przez pakiet Onadime funkcje 'PlayerPlus' jak i 'Music Visualization Compositions' pozwalają na bezproblemowe i automatyczne połączenie gotowych obrazów z muzyką w formacie MP3, WAVE czy każdym innym formacie rozpoznawanym przez nasz komputer i stworzenie jednolitego multimedialnego projektu.

W skład całego pakietu wchodzą trzy aplikacje: Onadime Visual Link Language, Real-Time Digital Canvas oraz Live Performance System, przy czym w przypadku pierwszej z nich najbardziej atrakcyjna jest możliwość programowania w czasie rzeczywistym, co sprawia, że użytkownik może oglądać efekt dokonanych zmian praktycznie w czasie ich wprowadzania. Szczegółowe informacje na temat pakietu Onadime Composer można znaleźć na stronie firmowej producenta.

www.onadime.com


Zobacz również