Multiplayer w GTA IV

W sieci ukazały się nowe informacje na temat nadchodzącego dzieła Rockstar. Najważniejszą z nich zdaje się jest powrót serii do trybu multiplayer. Ale to nie wszystko.

Tym razem "wycieki" pojawiły się podczas Toronto PlayStation Holiday Preview Event. Ponoć Rockstar zastanawia się teraz nad wprowadzeniem paru zmian do najnowszego produktu ze słynnej serii.

Multiplayer w GTA IV

Jedną z nich byłoby zrezygnowanie z etapów poznawania miasta i ich odblokowywania podczas wykonywania różnych misji. W Grand Theft Auto IV najprawdopodobniej będzie można od początku podróżować gdzie się chce, nie napotykając na denerwujące ograniczenia.

Zobacz również:

  • Wszystko co wiemy na temat GTA 6 - przecieki, premiera, postacie, mapa, platformy docelowe i więcej (05.05.2023)
  • Czy w Hogwarts Legacy będzie kooperacja i multiplayer?

Nie to jest jednak najważniejsze. Wszystko wskazuje bowiem na to, że do najnowszej odsłony GTA powróci tryb multiplayer. Na raz w grze będzie mogło uczestniczyć 16 osób. Niestety nie znane są szczegóły tej nowinki, prócz tego, że jednym z trybów na pewno będzie deathmatch.

Oczywiście informacje te nie są w pełni oficjalne. Trzeba jednak przyznać, że takie zmiany powinny pozytywnie odbić się na sprzedaży gry. Na koniec dodamy, że GTA IV ukaże się na rynku dopiero na wiosnę przyszłego roku.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: