Mumio w Play prezentuje kolejne spoty. Zobacz wideo

Play razem z Mumio idą za ciosem i udostępniają na YouTubie kolejny filmik. Jest to zarazem pierwszy odcinek serii spotów reklamowych o nazwie “MUMIO robi sceny w salonie Play”, w którym wzięli udział nie tylko członkowie kabaretu, ale też zwykli klienci sieci.

Po ogłoszeniu współpracy Mumio i Play internauci nie musieli długo czekać na jej pierwsze efekty. Powstaje coraz więcej filmów udostępnionych w serwisie YouTube, gdzie członkowie kabaretu w zabawny sposób promują polskiego czwartego operatora. Dzisiaj pojawił się kolejny śmieszny filmik.

Pierwszy odcinek “MUMIO robi sceny w salonie Play” można obejrzeć tak jak wszystkie poprzednie filmy z Mumio w serwisie YouTube. Przedstawia on członków kabaretu podających się w salonie operatora za pracowników sieci. W nagraniu biorą udział nie zatrudnieni aktorzy, a zwykli klienci, którzy przypadkiem znaleźli się w tym konkretnym salonie, a później udzielili zgodny na wykorzystanie swojego wizerunku.

Zobacz również:

  • Kupiłeś nowego smartfona? Być może już jest zainfekowany!

Nowy cykl został zapowiedziany na blogplay.pl. Rzecznik sieci Marcin Gruszka obiecuje też kolejne filmiki, ale na razie nie zdradza, czego będą dotyczyły. Jednocześnie podgrzewa atmosferę informując o “gwiazdach sportu”, które również “przeszły do Play”. Konkretne nazwiska kolejnych ambasadorów marki mają zostać podane już jutro.

Kabaret Mumio jest dobrze znany polskim użytkownikom telefonów komórkowych, ale ze względu na wieloletnią współpracę z siecią Plus. W 2012 zielony operator zrezygnował jednak z udziału Mumio w swojej kampanii marketingowej, a teraz po półtora roku kabaret rozpoczął współpracę z Play.