MusicMatch Jukebox 7.2

MusicMatch Jukebox w najnowszej wersji 7.2 to połączenie odtwarzacza MP3, rippera i narzędzi do nagrywania płyt CD-Audio. Obowiązkowy w wyposażeniu każdego fana muzyki MP3.

MusicMatch Jukebox w najnowszej wersji 7.2 to połączenie odtwarzacza MP3, rippera i narzędzi do nagrywania płyt CD-Audio. Obowiązkowy w wyposażeniu każdego fana muzyki MP3. Program oferuje również narzędzia do zarządzania zbiorami MP3 wyszukiwanie empetrójek w Internecie, może jeszcze służyć jako odbiornik internetowych stacji radiowych.

W obecnej wersji programu wprowadzono obsługę formatu mp3PRO, rozszerzono narzędzie automatycznego tworzenie przywieszek ID3 oraz dodano funkcję My WishList, ułatwiającą dostęp do najczęściej odtwarzanych plików.

MusicMatch Jukebox 7.2 jest dostępny w dwóch wersjach: bezpłatnej Basic (można ją pobrać z naszego działu FTP) oraz komercyjnej Plus, oferującej znacznie większe możliwości. Porównanie możliwości obu wersji programu można znaleźć pod adresem: http://www.musicmatch.com/home . MusicMatch 7.2 jest zgodny z Windows 95/98/Me/NT/2000/XP.

Plik do pobrania:

http://www.pcworld.pl/ftp/pc/programy/0746.html


Zobacz również