Mustek PL408: przenośne DVD dla podróżujących

Veracomp wprowadził do sprzedaży nowy, przenośny odtwarzacz DVD firmy Mustek. PL408 jest wielofunkcyjnym urządzeniem o niewielkich rozmiarach. Umożliwia zarówno oglądanie filmów, jak i słuchanie muzyki w domu i w podróży.

Przenośny odtwarzacz Mustek DVD PL408 wyposażony został w panoramiczny ekran LCD o przekątnej 8,4”, umożliwiający oglądanie filmów w formacie 16:9. Urządzenie pozwala na stosowanie bezprzewodowych słuchawek. Połączenie odbywa się poprzez fale podczerwieni. Dzięki temu korzystanie z odtwarzacza nie wymaga zastosowania dodatkowych kabli słuchawkowych. Wygodne sterowanie urządzeniem zapewnia poręczny pilot wielkości karty kredytowej.

PL408 pracuje jako odtwarzacz płyt DVD, CD oraz plików MP3. Obsługuje systemy wideo PAL i NTSC. Wyposażony jest w wyjście analogowe umożliwiające podłączenie głośników. Na wyposażeniu znalazło się także cyfrowe wyjście audio. Natomiast wyjścia wideo umożliwiają podłączenie urządzenia np. do telewizora i oglądanie filmów na dużym ekranie. Mustek PL408 posiada także wbudowane głośniki stereo oraz stereofoniczne gniazdo słuchawkowe.

Urządzenie dostarczane jest z kablami audio/wideo, zasilaczem oraz akumulatorem litowym. Akumulator zapewnia trzygodzinne zasilanie. W warunkach stacjonarnych odtwarzacz może być podłączony do zasilacza.

Dane techniczne:

-odtwarzane formaty: DVD, VCD, SVCD, CD, MP3, CD-R/RW, KodakPicture CD,JPEG

-dekompresja wideo: MPEG-2 (ISO/IEC-13818), MPEG-1

-wejście słuchawkowe: 32 ohm (30Mw) > 8 ohm

-monitor LCD: 8,4”, obsługa formatu 16:9

-1 wyjście audio/wideo , jedno wejście audio/wideo

-cyfrowe wyjście audio elektryczne

-dwa wyjścia stereofoniczne słuchawkowe

-wymiary: 212 x 158 x 29,8 mm

-waga: ok. 850 g.

Urządzenie objęte jest 2-letnią gwarancją. Kosztuje ok 2250 zł.

Informacje:

http://www.mustek.com.pl


Zobacz również