Muzyka i filmy na STEAM?

Użytkownicy komputerów klasy PC mogą być ze STEAM coraz bardziej zadowoleni. Jednak Valve nie zamierza na tym poprzestać i w najbliższym czasie pragnie rozszerzyć swoją ofertę o filmy i muzykę.

Wprowadzanie filmów i muzyki do serwisu jest jednak operacją bardzo długotrwałą i kosztowną. Dlatego też, przedstawiciel Valve, Doug Lombardi, nie chce podawać żadnych szczegółowych informacji. Na razie wiemy tylko tyle, że przez cały obecny rok firma będzie dokładać jak największych starań, by na serwisie pojawiło się wiele nowych plików.

Muzyka i filmy na STEAM?

Lombardi mówi, że decyzja Valve o dodaniu do STEAM tego typu zawartości jest bardzo dobrze przemyślana. Władze spółki odbyły szereg spotkań i konferencji na których omawiano te sprawę. Ponadto, okazuje się, że sami gracze również poszukują w serwisie filmów i muzyki.

Zobacz również:

Trzeba przyznać, że STEAM rozrasta się coraz szybciej i bardziej dynamicznie. Jego istnieniee daje graczom wiele nowych możliwości i znacząco zwiększa dostępność niektórych tytułów. Wszystko to pokazuje nam, że decyzja Valve o uruchomieniu serwisu była chyba jak najbardziej słuszna.