Muzyka od Microsoftu

Koncern zamierza zmodernizować strony muzyczne portalu MSN.com - w nowym serwisie będzie można znaleźć m.in. rozbudowane, regionalizowane informacje o koncertach oraz pliki audio do pobrania.

Microsoft zamierza zmodernizować strony muzyczne portalu MSN.com - w nowym serwisie będzie można znaleźć m.in. rozbudowane, regionalizowane informacje o koncertach oraz pliki audio do pobrania. Przedstawiciele koncernu wspomnieli również w opublikowanym w poniedziałek oświadczeniu o możliwości współdzielenia muzyki z innymi użytkownikami (tak, jak w sieciach peer-to-peer) - nie wiadomo jednak jeszcze, na jakich zasadach miałoby się to odbywać.

Za pośrednictwem zmodernizowanego MSN.com będzie również można zaopatrzyć się w bilety na koncerty oraz płyty. Znacznie rozszerzone zostaną także możliwości personalizowania stron serwisu - tak, by jego użytkownicy nie musieli "przedzierać" się przez informacje o nie interesujących ich wykonawcach oraz gatunkach muzycznych. Nowy serwis zostanie udostępniony w najbliższych dniach.

Zobacz również:

  • Najlepsze platformy do prowadzenia biznesu [RANKING 2023]