Muzyka w płynie

Jest już dostępna najnowsza wersja aplikacji do odtwarzania plików muzycznych - Liquid Audio 5.

Firma Liquid Audio udostępniła nową wersję aplikacji do odtwarzania muzyki - Liquid Audio 5. Program może funkcjonować jako rozbudowane centrum zarządzania zasobami muzycznymi i umożliwia odtwarzanie wszystkich popularnych dźwiękowych formatów, od WAV i MP3 po Advanced Audio Codec (AAC), ATRAC3 firmy Sony, Dolby AC3.

Za pomocą programu można odtwarzać zarówno zwykłe pliki, jak i strumieniowe transmisje dźwiękowe pobierane bezpośrednio z Internetu. Użytkownicy Liquid Audio mają dostęp do utworów muzycznych zgromadzonych w serwisach BMG Entertainment, EMI Group, Warner i Universal Music. W najnowszej wersji Liquid Audio zawarte są narzędzia do zarządzania zgromadzonymi zasobami, dzięki którym można grupować i sortować utwory względem nazwy wykonawcy, albumu lub tytułu piosenek. "Organizer" pozwala też na utworzenie listy utworów dostosowanej do indywidualnych gustów użytkownika, które aplikacja wyszuka w Internecie.

W nowej wersji Liquid Audio producent zawarł opcję współpracy z nagrywarkami firm Hewlett-Packard, Sony, Plextor, Toshiba i Sanyo, dzięki czemu możliwe jest zapisanie muzycznych utworów na krążkach CD-R/RW bezpośrednio z poziomu aplikacji.


Zobacz również