My Sims 28 września

Po raz pierwszy o My Sims usłyszeliśmy w listopadzie ubiegłego roku, w momencie, w którym ukazały się pierwsze screeny z gry. Niedługo potem tytuł został oficjalnie zapowiedziany przez Electronic Arts. Teraz wiadomo już, że dzieło My Sims ukaże się niedługo na Nintendo Wii oraz DS.

W My Sims na fanów czeka kilka niespodzianek. Producenci zapowiedzieli, że gra będzie polegać jedynie na ubieraniu Simów które przypominałyby lalki. W My Sims gracze będą mogli wprowadzić się do zniszczonego miasta i swoją własną pracą oraz pomysłowością doprowadzić miejsce do porządku.

Dodatkową atrakcją ma być możliwość projektowania swoich mebli oraz wystroju wnętrz. Graczom pomóc ma w tym zestaw unikatowych narzędzi edytorskich.

Programiści z EA przyznają, że wydanie gry z serii na Wii było nie lada wyzwaniem. Twierdzą jednak, że dopięli swego i z produkt z pewnością zadowoli fanów.

Data premiery My Sims przewidziana jest na 28 września, czyli już niedługo. Wiadomo już, że dzieło nie będzie zawierać żadnego ograniczenia wiekowego i będzie dostępne nawet dla najmłodszych graczy. Cena jaką będą musieli zapłacić fani to około 20 dolarów.