MyDailyWallpaper - codziennie nowa tapeta

MyDailyWallpaper to aplikacja przeznaczona dla użytkowników, którzy lubią częste zmiany tapety pulpitu. Dzięki niej będą mieć dostęp do dziesiątek tysięcy wysokiej jakości grafik.

Aktualnie jest ich ponad 350 tysięcy. Program ma domyślnie ustawione zmienianie tapety codziennie, jednak można zmienić to na określoną liczbę godzin lub też zarządzić, aby tapeta była podmieniania przy każdym logowaniu się do systemu. A jaka będzie? To zależy od użytkownika, który ma do wyboru kilkanaście kategorii, jak abstrakcje, motocykle, kobiety, seriale TV, komiksy, samochody, gotyk, krajobrazy i inne. Można wybrać kategorie, z jakich ma losować tapetę program.

MyDailyWallpaper pozwala ustalić rozdzielczość dla tapet, dzięki czemu doskonale będą pasować do pulpitu użytkownika. Współpracuje z serwisami internetowymi, a co najważniejsze - jest do pobrania za darmo. W tym wydaniu aplikacji wprowadzono możliwość pobierania archiwów .zip, poprawiono także kod aplikacji. Najnowsza edycja programu ma numer 6.72 i można pobrać ją tutaj.