MyLanViewer 3.5 - co kryje twoja sieć

Im większa sieć, tym trudniej zapanować nad zapisanymi w niej danymi. Aby kontrolować udostępniane zasoby trzeba regularnie skanować wszystkie komputery. Można to zrobić za pomocą programu MyLanViewer.

MyLanViewer 3.5 - co kryje twoja sieć

MyLanViewer 3.5

MyLanViewer 3.5 to skaner sieci lokalnej. Program bada jakie komputery podłączone są do LAN-u, a następnie weryfikuje zasoby, które są przez nie udostępniane. Po przeprowadzeniu skanowania powstaje lista pecetów korzystających z sieci oraz katalogów, plików czy stron WWW osiągalnych przez sieć. Dane posegregowane są w przejrzysty sposób i wyświetlone w formie drzewa. Jeżeli użytkownik posiada uprawnienia do danego zasobu, może otworzyć go z poziomu MyLanViewer.

Odnalezione pliki i foldery można przeszukiwać oraz dodawać je do ulubionych. Program zapisuje też historię wyszukiwania i skanowania. Aplikacja umożliwia sprawdzenie osób korzystających do zasobów i ich odłączanie.

Zobacz również:

  • Recenzja: Canon PIXMA TS3450
  • Apple pozwane za warunki gwarancyjne! Chodzi o iPhone'a po zalaniu.

MyLanViewer podaje także informacje o znalezionych w sieci pecetach. Program wyświetla adres IP, adres MAC i producenta karty sieciowej. Do adresów cyfrowych można przypisać także przyjazne, łatwiejsze do zapamiętania nazwy.

Dodatkowe funkcje MyLanViewer to na przykład sprawdzanie nazw komputerów na podstawie adresów IP oraz weryfikacja właścicieli domen internetowych. Program dostępny jest w angielskiej wersji językowej. Wersja testowa działa 14 dni. Pełna wersja kosztuje 20 dolarów.

Pobierz: MyLanViewer 3.5.0