MyMobiler - telefon zdalne sterowany

MyMobiler to program, który umożliwia w pełni kontrolować nasz PocketPC z poziomu komputera stacjonarnego lub notebooka. Aplikacja działa na urządzeniach z Windows Mobile na pokładzie.

Informacje

Program: MyMobiler 1.23

Producent: MTUX

Strona programu: www.mymobiler.com

Cena: bezpłatny

Pobierz program MyMobiler

Działanie programu firmy MTUX nie jest zbyt wyszukane, po prostu na ekranie komputera widzimy w okienku pulpit naszego urządzenia. Do sterowania palmofonem możemy używać zarówno myszki jak i klawiatury komputera. Obsługiwane są również operacje kopiuj-wklej pomiędzy komputerem a PocketPC. Działa nawet mechanizm drag&drop - pliki można bezpośrednio kopiować do folderów Windows Mobile.

Program My Mobiler pozwala na sterowanie telefonem za pomocą komputera.

Program My Mobiler pozwala na sterowanie telefonem za pomocą komputera.

Nie ma żadnego problemu, żeby za pomocą MyMobilera uruchamiać programy na palmofonie, pisać e-maile, smsy czy też przeglądać Internet. Nawet sprzętowe klawiatury, w które są wyposażone niektóre PocketPC nie dadzą nam takiej wygody pisania jak pełnowymiarowa klawiatura komputera.

Aplikacja umożliwia wygodne wysyłanie SMS-ów.

Aplikacja umożliwia wygodne wysyłanie SMS-ów.

MyMobiler potrafi dodatkowo zrobić zrzuty ekranu oraz nagrać film z tego co się dzieje na palmofonie. Wspierane formaty wideo to .avi i .wmv.

Obsługa programu jest bardzo łatwa. Wystarczy pobrać aplikację i zainstalować ją na pececie. Podczas instalacji powinniśmy podłączyć PocketPC do komputera, ponieważ instalowany jest na nim kontroler aplikacji. MyMobiler do prawidłowego działania potrzebuje aktywnego połączenia ActiveSync’a.