MyMobiler - telefon zdalne sterowany

MyMobiler to program, który umożliwia w pełni kontrolować nasz PocketPC z poziomu komputera stacjonarnego lub notebooka. Aplikacja działa na urządzeniach z Windows Mobile na pokładzie.

Informacje

Program: MyMobiler 1.23

Producent: MTUX

Strona programu: www.mymobiler.com

Cena: bezpłatny

Pobierz program MyMobiler

Działanie programu firmy MTUX nie jest zbyt wyszukane, po prostu na ekranie komputera widzimy w okienku pulpit naszego urządzenia. Do sterowania palmofonem możemy używać zarówno myszki jak i klawiatury komputera. Obsługiwane są również operacje kopiuj-wklej pomiędzy komputerem a PocketPC. Działa nawet mechanizm drag&drop - pliki można bezpośrednio kopiować do folderów Windows Mobile.

MyMobiler - telefon zdalne sterowany

Program My Mobiler pozwala na sterowanie telefonem za pomocą komputera.

Nie ma żadnego problemu, żeby za pomocą MyMobilera uruchamiać programy na palmofonie, pisać e-maile, smsy czy też przeglądać Internet. Nawet sprzętowe klawiatury, w które są wyposażone niektóre PocketPC nie dadzą nam takiej wygody pisania jak pełnowymiarowa klawiatura komputera.

MyMobiler - telefon zdalne sterowany

Aplikacja umożliwia wygodne wysyłanie SMS-ów.

MyMobiler potrafi dodatkowo zrobić zrzuty ekranu oraz nagrać film z tego co się dzieje na palmofonie. Wspierane formaty wideo to .avi i .wmv.

Obsługa programu jest bardzo łatwa. Wystarczy pobrać aplikację i zainstalować ją na pececie. Podczas instalacji powinniśmy podłączyć PocketPC do komputera, ponieważ instalowany jest na nim kontroler aplikacji. MyMobiler do prawidłowego działania potrzebuje aktywnego połączenia ActiveSync’a.