MySims już w sprzedaży

Najnowsza gra z rodziny The Sims w końcu ujrzała światło dzienne. Mowa oczywiście o tytule MySims przeznaczonym jedynie na konsole Nintendo Wii oraz DS. Dzieło pozwoli graczom na stworzenie własnej postaci, społeczności, a nawet całego miasta. Niestety, póki co produkt zakupić mogą jedynie gracze ze Stanów Zjednoczonych.

MySims wnosi do świata The Sims wiele świeżości. Jest przede wszystkim inna pod względem wizualnym. Fani rozpoczną swoją przygodę od kompleksowego stworzenia postaci. Dzięki rozmaitym opcjom gracze mogą zaprojektować dosłownie wszystko - od wyglądu, ubioru czy biżuterii Sima po jego nawyki lub charakterystyczne zachowania. Sposobów na personalizację postaci jest naprawdę wiele.

MySims już w sprzedaży

Co dalej? Otóż gracze zabiorą się za budowę domów. Tutaj ponownie do wyboru jest szeroki wachlarz możliwości. Z czasem użytkownik przemieni brzydkie i puste otoczenie w kwitnące, kolorowe miasteczko.

Bardzo ważne jest by dbać nie tylko o wygląd swojego domu, ale również całego miasta. Im ładniejsza okolica, tym bardziej prawdopodobne, że przyciągnie ona jedną z 60 unikalnych postaci. Te z kolei sprawią, że życie w mieście stanie się jeszcze bardziej atrakcyjne. Na naszym osiedlu zamieszkać może np. DJ Candy Supergroove (super DJ) czy Gino Delicioso (najlepszy kucharz pod słońcem).

Czekamy z niecierpliwością na europejską premierę tytułu. Wygląda bowiem na to, że MySims to bardzo ciekawe połączenie kilku koncepcji.