MySims także na PC

Electronic Arts zapowiedziało wydanie MySims także w wersji na PC. Konwersja gry z konsol Nintendo ukaże się jeszcze w tym roku.

Chyba nie trzeba nikogo przekonywać jak wielką popularnością cieszy się seria The Sims. Electronic Arts zdaje sobie z tego sprawę zapewne jeszcze lepiej i pewnie właśnie dlatego postanowiła nie czekać długo z rozszerzeniem "Simowej" oferty.

MySims także na PC

Już wkrótce wszyscy fani serii grający na PC będą mogli bawić się przy MySims. Wersja ta została wydana pod koniec zeszłego roku specjalnie z myślą o konsolach Nintendo Wii i DS. Gra charakteryzuje się przede wszystkim zupełnie inną, bardziej bajkową, grafiką i odmiennym podejściem do samej rozgrywki w porównaniu do klasycznych Simów.

MySims także na PC

MySims przeniesie użytkowników do malowniczego, ale trochę zaniedbanego, miasteczka. Zadaniem gracza będzie przywrócenie mu świetności, m.in. przez wykonywanie różnego rodzaju zadań dla okolicznej społeczności. W zamian za to otrzymywać się będzie nagrody w postaci np. nowych elementów dekoracyjnych dla miasta. Gracz musi dbać o stylistykę i wygląd budynków. Ma to bezpośredni wpływ na samopoczucie i zachowanie mieszkańców oraz turystów.

MySims także na PC

Gra okazała się hitem na konsolach. Teraz EA zamierza wydać jej konwersje na PC. Wszyscy fani The Sims powinni się spodziewać gry na jesieni tego roku. Planowana światowa premiera ogłoszona została na październik.