MySpace umożliwi granie za darmo

Osoby posiadające profil w najsłynniejszym portalu społecznościowym MySpace już niedługo będą mogły dodawać do niego gry. Właściciele witryny podpisali bowiem kontrakt z Oberon Media Inc - firmą zajmującą się produkcją casualowych tytułów.

MySpace umożliwi granie za darmo
MySpace umożliwia swoim użytkownikom tworzenie profili, w których między innymi mogą oni prezentować swoje umiejętności w różnych dziedzinach. Teraz, wraz z pojawieniem się kanału gier, serwis umożliwi także wieloosobową wirtualną rozrywkę.

Użytkownicy będą mogli dodać do swojego profilu wybrane gry. Dzięki temu staną się one dla nich darmowe. Pozwoli to także fanom różnych tytułów łatwiej znaleźć się w sieci.

Zobacz również:

  • Najlepsze monitory szerokokątne dla graczy i profesjonalistów

Oberon jest jednym z wiodących producentów i wydawców gier typu casual. W ich bazie tytułów można znaleźć produkcje zarówno wymagające instalacji na dysku jak i dostępne całkowicie z poziomu przeglądarki. Wiele z ich tytułów przeznaczonych jest wyłącznie do rozgrywki wieloosobowej. Oprócz tego mają oni produkcje przeznaczone na telefony komórkowe.

Wśród dotychczasowych partnerów firmy Oberon są tacy giganci jak Microsoft, Yahoo, AOL i wielu właścicieli telefonii komórkowej. Umowa z MySpace może być jednak kolejnym kamieniem milowym dla firmy. Otwiera ona bowiem możliwość stworzenia gier przeznaczonych specjalnie dla użytkowników portali społecznościowych.

Na razie pomimo podpisania umowy partnerskiej usługa będzie jeszcze niedostępna przez spory okres czasu. Pierwsze gry będzie można dodawać do swojego profilu dopiero na początku przyszłego roku.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: