Myślicie, że Galaxy S22 jest drogi? W takim razie koniecznie zobaczcie tą edycję limitowaną!

Samsung przygotowuje się do wypuszczenia na rynek nie jednej, ale dwóch limitowanych edycji swojego flagowca!

Nie dziwi nas już fakt, że koreański producent szuka dodatkowych sposobów na to, aby zachęcić nowych klientów do zakupu swoich urządzeń. Jednym z nich jest wprowadzanie specjalnych, limitowanych edycji smartfonów. Firma od kilku lat współpracuje z marką Thom Browne przy tworzeniu limitowanych edycji składanych smartfonów: Galaxy Z Flip oraz Galaxy Z Fold, a także smartwatchy Galaxy Watch.

Teraz natomiast koreański producent przygotował nie jedną, ale dwie limitowane odsłony swoich flagowców na 2022 rok, czyli smartfonów Galaxy S22, Galaxy S22+ oraz Galaxy S22 Ultra. W chwili obecnej nie wiemy jednak, czy będą one dostępne jedynie dla mieszkańców Korei Południowej, czy może jednak Samsung zdecyduje się udostępnić je mieszkańcom innych krajów.

Zobacz również:

  • Galaxy S22 Ultra za darmo! Zobacz, jak odebrać smartfon
  • Samsung Galaxy S22 FE - data premiery, cena, specyfikacja techniczna [20.05.2022]
  • Galaxy S25 będzie rewolucją dla flagowej serii Samsunga?
Myślicie, że Galaxy S22 jest drogi? W takim razie koniecznie zobaczcie tą edycję limitowaną!

O czym jednak mowa? Producent zamierza wypuścić dwie limitowane wersje swoich urządzeń, które powstały we współpracy z markami Mark & Lona i Mercedesem. Pierwsza z nich jest firmą modową, która skupia się na produkcji odzieży dla golfistów. W przecieku opublikowana została grafika promocyjna, na której możemy zobaczyć specjalny zestaw sprzedażowy w żółtym pudełku, w którym znajdziemy kolorowe etui, pokrowiec, pasek oraz dodatki z logo Mark & Lona. Głównym punktem zestawu jest najwydajniejszy przedstawiciel serii, czyli Galaxy S22 Ultra.

Myślicie, że Galaxy S22 jest drogi? W takim razie koniecznie zobaczcie tą edycję limitowaną!

Zestaw stworzony we współpracy z Mercedesem na natomiast zawierać podstawowy model: Galaxy S22. Także on zostanie dostarczony w specjalnym ciemnoniebieskim opakowaniu. W środku, poza smartfonem, znajdziemy etui, brelok oraz inne gadżety z logo Mercedesa.

Czy i kiedy będziemy mogli kupić te limitowane edycje Samsunga Galaxy S22? Tego na razie nie wiemy. W przecieku pojawiły się grafiki z informacjami w języku koreańskim. Spodziewamy się więc, że, przynajmniej na początku kampanii, trafią one jedynie do Korei Południowej. W chwili obecnej nie znamy jednak daty ich pojawienia się na tym rynku. Nie są znane także ceny tych zestawów, jednak spodziewamy się, że z pewnością trzeba będzie za nie zapłacić więcej, niż za podstawowe smartfony.

Zobacz także: Najlepsze etui dla Samsunga Galaxy S22/S22+/S22 Ultra [RANKING]

Źródło