Myst IV jeszcze później!

Firma Cenega Poland poinformowała, że w związku z przedłużającymi się problemami technicznymi, występującymi podczas tłoczenia gry 'Myst IV: Objawienie' jej premiera została ponownie przesunięta. Tym razem wydawca nie precyzuje jednak dokładnej daty premiery gry - wiadomo tylko, że ma się pojawić w pierwszej połowie grudnia.

W ubiegłym tygodniu wydawca poinformował o przesunięciu, planowanej początkowo na 15 listopada, premiery gry na 6 grudnia. Teraz firma postanowiła ponownie odłożyć wydanie gry, nie precyzując jednak dokładnej daty premiery gry. Powodem opóźnienia premiery 'Myst IV', jest wykrycie błędów, które mogły sprawić, że wersje przeznaczone na Maca i komputery z systemami Windows 98 nie będą działać poprawnie.

Czwarta część legendarnej serii, zawierająca znakomitą ścieżkę dźwiękową, która powstała przy współudziale Petera Gabriela. Co ciekawe, wśród utworów umieszczonych w grze znalazła się także produkcja polskiej grupy 'Kapela ze Wsi Warszawa', który pobrać można z naszego serwera FTP.

W grze 'Myst IV', gracze nareszcie poznają losy Sirrusa i Achenara, dwóch złoczyńców, którzy po raz pierwszy pojawili się w pierwszej części sagi. Bracia pozostają uwięzieni w dwóch różnych światach, wyklęci przez ojca za czyny, które popełnili. Tymczasem gracz musi rozwiązać tajemnicę zniknięcia małej dziewczynki - aby to zrobić, konieczne jest wejście do światów, w których przebywają złoczyńcy. Kluczem do śledztwa jest zrozumienie motywów działania braci - tylko w ten sposób cała historia może zakończyć się szczęśliwie...

'Myst IV: Objawienie' zostanie wydana jednocześnie w wersji polskiej, czeskiej i węgierskiej, a jej cenę ustalono na 119,90 zł.

Pliki do pobrania:

Kapela ze Wsi Warszawa

Myst IV: Objawienie Demo

Myst IV: Objawienie Trailer


Zobacz również