Myst IV podbija świat, utwór polskiej kapeli na ścieżce dźwiękowej gry

Czwarta część legendarnej serii, która już w listopadzie trafi na polskie półki sklepowe w wersji na PC i Mac zdobywa uznanie krytyków na całym świecie. Co ciekawe w grze znalazł się także polski akcent - na ścieżce dźwiękowej gry pojawił się bowiem utwór rodzimego zespołu muzycznego - {{a:HTTP://www.gamestar.pl/ftp/program.asp?id=2209&sys=gry}}'Kapeli ze Wsi Warszawa' {{/a}} (do pobrania z naszego serwera FTP).

Najnowsza popularnej serii gier przygodowych Myst pojawi się u nas w listopadzie. Tymczasem 'Myst IV: Objawienie' zdążyła już zyskać sobie uznanie wielu zachodnich serwisów i wydawnictw poświęconych grom komputerowym. Poniżej niektóre z ocen przyznanych grze:

Gamespot (USA) - ocena 8,5/10, 10/10 za grafikę i dźwięk

IGN (USA) - ocena 9/10, rekomendacja

Jeuxvideo.com (Francja) - ocena 17/20, 19/20 za grafikę

Micromania.fr (Francja) - ocena 17/20, 19/20 za grafikę

Gamekult (Francja) - ocena 7/10

1UP (Francja, Wielka Brytania, USA) - ocena 8/10

GameOne TV (Francja) - ocena 4/5

The Times (Wielka Brytania) - ocena 4/5

The Sunday Times (Wielka Brytania) - ocena 4/5

MacWorld (Wielka Brytania) - ocena 5/5

Corriere.it (Włochy) - ocena 9/10

Zapster.it (Włochy) - ocena 93%

Jednocześnie polski wydawca gry 'Myst IV: Objawienie' - Cenega Poland- poinformowała, że na ścieżce dźwiękowej gry pojawił się utwór polskiego zespołu. Kompozycje 'Kapeli ze Wsi Warszawa' tak przypadły do gustu specjalistom z Ubisoft, że trafiły do gry, obok utworów takich znakomitości jak Peter Gabriel czy Jack Wall. Plik MP3 z kompozycją 'Kapeli ze Wsi Warszawa' pobrać można z naszego serwera FTP.

W grze Myst IV, gracze nareszcie poznają losy Sirrusa i Achenara, dwóch złoczyńców, którzy po raz pierwszy pojawili się w pierwszej części sagi. Bracia pozostają uwięzieni w dwóch różnych światach, wyklęci przez ojca za czyny, które popełnili. Tymczasem gracz musi rozwiązać tajemnicę zniknięcia małej dziewczynki - aby to zrobić, konieczne jest wejście do światów, w których przebywają złoczyńcy. Kluczem do śledztwa jest zrozumienie motywów działania braci - tylko w ten sposób cała historia może zakończyć się szczęśliwie...

Gra trafi na nasze półki sklepowe 15 listopada w wersjach na PC i Maca (na dwóch płytach DVD, z których jedna jest dwuwarstwowa) i będzie kosztować 119,90 zł.

Plik do pobrania:

Utwór Kapeli ze Wsi Warszawa


Zobacz również