Myst IV - posłuchaj Petera Gabriela

Prace nad polską wersją gry Myst IV zostały zakończone i wkrótce rozpoczną się ostateczne beta testy gry. Tymczasem wydawca udostępnił fragment utworu 'Curtains' Petera Gabriela, który znalazł się na ścieżce dźwiękowej gry.

Myst IV - posłuchaj Petera Gabriela

Peter Gabriel podczas nagrania muzyki do Myst IV

Czwarta część sagi 'Myst' zapowiada się niezwykle ciekawie - tym bardziej, że atmosferę w grze będzie 'nakręcać' ścieżka dźwiękowa autorstwa dwóch znakomitych muzyków - Jacka Walla i Petera Gabriela. Legendarny założyciel zespołu Genesis skomponował i wykonał na potrzeby 'Myst IV' piękny utwór 'Curtains', którego fragment znaleźć można pod tym adresem. Co ważniejsze, głos Petera Gabriela, który jest wielkim fanem gry, usłyszymy również na końcu 'Myst IV'.

W grze 'Myst IV' gracze nareszcie poznają losy Sirrusa i Achenara, dwóch złoczyńców, którzy po raz pierwszy pojawili się w pierwszej części wspaniałej sagi. Bracia pozostają uwięzieni w dwóch różnych światach, wyklęci przez ojca za czyny, które popełnili. Tymczasem gracz musi rozwiązać tajemnicę zniknięcia małej dziewczynki - aby to zrobić, konieczne jest wejście do światów, w których przebywają złoczyńcy. Kluczem do śledztwa jest zrozumienie motywów działania braci - tylko w ten sposób cała historia może zakończyć się szczęśliwie.

Zobacz również:

Fragment utworu 'Curtains' Petera Gabriela

Demo Myst IV Revelation

Trailer Myst IV Revelation

Strona oficjalna