"Myst IV" - premiera już w środę

Cenega Poland ostatecznie przezwyciężyła problemy z lokalizacją gry i wreszcie dojdzie do jej wielokrotnie opóźnianej premiery. "Myst IV" trafi do sklepów w całym kraju już w najbliższą środę - 15 grudnia.

W grze "Myst IV", gracze nareszcie poznają losy Sirrusa i Achenara, dwóch złoczyńców, którzy po raz pierwszy pojawili się w pierwszej części sagi. Bracia pozostają uwięzieni w dwóch różnych światach, wyklęci przez ojca za czyny, które popełnili. Tymczasem gracz musi rozwiązać tajemnicę zniknięcia małej dziewczynki - aby to zrobić, konieczne jest wejście do światów, w których przebywają złoczyńcy. Kluczem do śledztwa jest zrozumienie motywów działania braci - tylko w ten sposób cała historia może zakończyć się szczęśliwie...

Czwarta część legendarnej serii, zawiera znakomitą ścieżkę dźwiękową, która powstała przy współudziale Petera Gabriela. Co ciekawe, wśród utworów umieszczonych w grze znalazła się także produkcja polskiej grupy 'Kapela ze Wsi Warszawa', który pobrać można z naszego serwera FTP.

Gra "Myst IV: Objawienie", której objętość przekracza w sumie 9 GB, zostanie wydana jednocześnie w wersji polskiej, czeskiej i węgierskiej, a jej cenę ustalono na 119,90 zł.

Pliki do pobrania:

Kapela ze Wsi Warszawa

Myst IV: Objawienie Demo

Myst IV: Objawienie Trailer


Zobacz również