Myst IV - premiera opóźniona

Cenega Poland wyjaśnia powody opóźnienia polskiej premiery Myst IV i informuje o nowym terminie debiutu gry.

Gra miała trafić do sklepów 15 listopada, jednak z powodu "przedłużającego się procesu tłoczenia płyt (gra wydana zostanie na dwóch płytach DVD, w tym na jednej dwuwarstwowej), wydawca gry zmuszony został do przesunięcia premiery na dzień 6 grudnia. Czwarta część legendarnej serii, zawierająca wspaniałą ścieżkę dźwiękową, która powstała przy współudziale Petera Gabriela, wydana zostanie na PC i Mac, jednocześnie w wersji polskiej, czeskiej i węgierskiej. Cenę gry ustalono na 119,90 zł.

Wyjątkowym, polskim akcentem w grze 'Myst IV: Objawienie' jest pojawienie się na ścieżce dźwiękowej utworu polskiej 'Kapeli ze Wsi Warszawa', który pobrać można z naszego serwera FTP.

W grze Myst IV, gracze nareszcie poznają losy Sirrusa i Achenara, dwóch złoczyńców, którzy po raz pierwszy pojawili się w pierwszej części sagi. Bracia pozostają uwięzieni w dwóch różnych światach, wyklęci przez ojca za czyny, które popełnili. Tymczasem gracz musi rozwiązać tajemnicę zniknięcia małej dziewczynki - aby to zrobić, konieczne jest wejście do światów, w których przebywają złoczyńcy. Kluczem do śledztwa jest zrozumienie motywów działania braci - tylko w ten sposób cała historia może zakończyć się szczęśliwie...

Pliki do pobrania:

Kapela ze Wsi Warszawa

Myst IV: Objawienie Demo

Myst IV: Objawienie Trailer


Zobacz również