Mysz Geniusa z turbodoładowaniem

Na polski rynek trafia nowa mysz komputerowa firmy Genius - model o oznaczeniu Navigator 525 Laser. Urządzenie wyposażono między innymi w technologię przewijania za pomocą nacisku palca oraz funkcję Turbo Przewijania.

Navigator 525 Laser komunikuje się z komputerem za pomocą interfejsu USB 2.0 i korzysta z mechanizmu laserowego o regulacji 1600/800 dpi. Urządzenie wyposażono w czterokierunkową technologię przewijania za pomocą nacisku palca (ma zamiast rolki panel dotykowy) oraz funkcję Turbo Przewijania.

Navigator 525 Laser

Navigator 525 Laser

Sprzęt oferuje ponadto do dyspozycji użytkownika klawisze skrótu zapewniające dostęp do funkcji Vista takich jak Flip 3D (do trójwymiarowego podglądu otwartych okien), Smart IE search (do szybkiego wyszukiwania IE), Photo gallery (do edycji DV lub DSC) i Zoom oraz możliwość obsługi zarówno przez lewo- jak i praworęczne osoby.

Mysz współpracuje z systemami Windows Vista/XP x64/ XP/ 2003/2000 i Mac OS X 10.2.8+. Została objęta 24-miesięczną gwarancją i wyceniona na 86 złotych. Jej dokładną specyfikację można znaleźć pod tym adresem.