Mysz dla fanów kina

Z okazji nadchodzącej premiery filmu Tron Legacy, firma Razer przygotowała nową myszkę, która powinna się spodobać wszystkim osobom zainteresowanym tą produkcją. Przypomina ona futurystyczne przedmioty i pojazdy pokazywane w dziele Kosinskiego.

W przypadku Tron Mouse najważniejsze na pewno nie są dane techniczne. To urządzenie stawia na ciekawe wzornictwo. Trzeba jednak wspomnieć, że laserowa mysz posiada czułość na poziomie 5600dpi, a w zestawie z nią znajdziemy specjalną podkładkę.

Jeśli zaś chodzi o wzornictwo, to Razer skupia się w tym przypadku na prostych formach znanych z nadchodzącego filmu. Obudowa urządzenia jak i jego rolka podświetlone są z dwóch stron "mleczno-niebieskimi" paskami kojarzącymi się z postaciami czy sprzętem używanym w Tronie.

Zobacz również:

  • Razer Blackshark V2 Pro (2023) – testuje bezprzewodowe słuchawki do e-sportu, czy warto je kupić?
  • Jaki film na Walentynki 2023? Pomysły na kinowy seans we dwoje

Najciekawsza jest jednak podkładka. Przesuwając po niej myszkę, zostawiamy na jej powierzchni "świetlny ślad", taki jak pojazdy w filmie. Wygląda to całkiem efektownie i powinno się spodobać fanom nietypowego, futurystycznego wzornictwa. Tron Mouse kosztuje równe sto dolarów i trafi do sprzedaży w październiku tego roku.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: