Mysz dla milionerów

Zdecydowana większość użytkowników komputerów osobistych z pewnością posiada - obok klawiatury - także komputerowego "gryzonia". Jednak na mysz oferowaną przez szwajcarską firmę Pat Says Now nie każdy będzie mógł sobie pozwolić...

Pat Says Now specjalizuje się w produkcji niecodziennych komputerowych gryzoniów o różnorakich kształtach i kolorystyce, lecz przystępnych cenowo. Jednak jej nowy produkt - mysz o nazwie Diamond Flower - kosztuje, bagatela, 24 tysiące USD! Górna obudowa myszki została wykonana z 18-karatowego, białego złota, a zdobi ją dodatkowo pięćdziesiąt osiem 2-milimetrowych i jeden 4-milimetrowy brylant ułożone we wzór kwiatka. Producent chwali się, że jest to najdroższa komputerowa mysz na świecie!

Mysz dla milionerów

Diamond Flower

Kolekcjonerzy bardzo drogich zabawek na pewno będą usatysfakcjonowani takim gadżetem, który jednak dla zwykłych użytkowników komputera nie posiada żadnych dodatkowych, ciekawych funkcji, jak na przykład bardziej zaawansowane technicznie, lecz dużo tańsze i być może brzydsze produkty.

Strona producenta.