Mysz z doładowaniem

Firma Logitech wprowadza na polski rynek najnowszy zestaw bezprzewodowy Logitech Cordless Desktop MX3100, składający się z klawiatury oraz myszy. Ta ostatnia jest jednocześnie pierwszą na świecie myszą laserową wyposażoną w ładowarkę.

Zestaw Logitech Cordless Desktop MX3100

Zestaw Logitech Cordless Desktop MX3100

Bezprzewodowa klawiatura jest wyposażona w szereg przydatnych klawiszy funkcyjnych - umożliwiających m. in. nagrywanie i rippowanie płyt CD, a także przycisk statusu komunikatora internetowego (powiadamiający o naszej obecności w Internecie) oraz klawisze służące do odtwarzania i strojenia internetowych transmisji radiowych.

Myszka MX1000 Laser Cordless Mouse wchodząca w skład zestawu posiada czujnik laserowy o 20-krotnie większej czułości skanowania powierzchni w stosunku do zwykłych sensorów optycznych. Może być doładowywana za pomocą specjalnej ładowarki, która służy także jako nadajnik i odbiornik sygnału (jedno naładowanie wystarcza na 3 tygodnie pracy). Użytkownik, dzięki czteropoziomowemu wskaźnikowi, może też obserwować stan naładowania baterii urządzenia.

Zestaw będzie dostępny w Polsce już w kwietniu. Jego cena będzie wynosić 519 zł.


Zobacz również