Myszka, która..."kopie" prądem!

Transparent Red Electric Shocking Mouse to myszka komputerowa, która przypadnie do gustu np. żartownisiom biurowym. Urządzenie nie spełnia swojego podstawowego zadania lecz...traktuje korzystającą z niego osobę niewielką dawką prądu.

Gadżet "symuluje" bezprzewodową myszkę komputerową. Jego wymiary to 11,5 x 5,5 x 3,2 cm, natomiast waga - 80 gramów. Urządzenie z pewnością zainteresuje np. żartownisiów biurowych, którzy nie mogą sobie pozwolić na spędzenia dnia bez wykręcenia jakiegoś numeru swoim współpracownikom.

Myszka, która..."kopie" prądem!

Transparent Red Electric Shocking Mouse

Wystarczy tylko nakłonić wybraną osobę, aby skorzystała z "gryzonia" i spokojnie czekać na rozwój wypadków. W momencie kliknięcia ofiara zostanie potraktowana niewielkim prądem, który z pewnością wywoła pożądany efekt.

Wykorzystując gadżet należy zwrócić uwagę na ostrzeżenie następującej treści: "Używasz na własne ryzyko. Produkt jest nieodpowiedni do zastosowania na dzieciach poniżej 14 roku życia, na osobach powyżej 50 roku życia oraz tych, które mają jakiekolwiek problemy zdrowotne"

Urządzenie wyceniono na niespełna 6 USD.