NAPA - multimedialny kombajn

Firma A-Max Technology przedstawiła w ostatnich dniach stacjonarny odtwarzacz multimedialny NAPA o oznaczeniu DX-850. Urządzenie potrafi odtwarzać pliki wideo oraz muzykę w wielu popularnych formatach.

NAPA - multimedialny kombajn

Lista obsługiwanych standardów i plików jest dosyć szeroka. Ze standardów wideo są to: DVD, DivX, SVCD oraz VCD. Jeśli chodzi o muzykę to MP3 i WMA stanowią trzon kompatybilnych z odtwarzaczem formatów. Potrafi on również odtwarzać nagrania z płyt CD-R oraz CD-RW. Oprócz tradycyjnych funkcji sterujących oraz regulujących obraz, urządzenie zostało zaopatrzone w możliwość odtwarzania filmów w trybie Slow Motion, skanowania zawartości nośnika z różnymi prędkościami (zarówno do przodu jak i do tyłu), możliwość 2-krotnego powiększenia obrazu, kilka trybów jego wyświetlania (min. 4:3 - tradycyjny, 16:9 – tryb panoramiczny) oraz opcję wyboru wersji językowej menu. Całość jest sterowana zdalnie poprzez pilota, obsługuje tryby PAL oraz NTSC, posiada wyjście S-Video oraz analogowe wyjście stereo do podłączenia głośników.

Wymiary urządzenia przedstawiają się następująco: szerokość 430 mm, grubość 45 mm, długość 260 mm. Więcej informacji wraz z ceną odtwarzacza oraz dokładniejszą specyfikacją powinno pojawić się w najbliższym czasie.