NC+: gdzie ta rzetelność dziennikarzy TVN-u? Zdenerwowani abonenci atakują "Szkło kontaktowe"

Zdenerwowani "na maksa" klienci "enki" i Cyfry+ postanowili zwrócić uwagę na karygodne zachowanie nowej platformy NC+ za pośrednictwem programu "Szkło kontaktowe". "Gdzie ta rzetelność dziennikarzy TVN-u?" - pyta jedna z dzwoniących osób.

O karygodnych praktykach nowej platformy cyfrowej, czyli NC+, pisałem już w kilku tekstach. Podobne informacje ukazały się również w większości polskich mediów. Próżno jednak szukać ich na łamach TVN24, czy w tak przecież popularnym "Szkle kontaktowym". Nie znalazły one również uznania w oczach twórców programu "Uwaga!".

Czujący się "nabitymi w butelkę" dotychczasowi abonenci "enki" i Cyfry+ postanowili wytknąć to dziennikarzom. "Gdzie ta rzetelność dziennikarzy TVN-u"? - pyta Grzegorza Miecugowa zdenerwowana Pani Ewa z Trzebinii, o czym możecie przekonać się oglądając poniższy fragment programu:

Oczywiście podobnych telefonów było więcej i nagrania je prezentujące można bez problemu znaleźć na YouTube'ie. W większości z nich krytykowana jest nie tylko nowa platforma cyfrowa, ale również dziennikarska postawa.

Może Tomasz Lis się zainteresuje?

Warto też dodać, że krytycznych pozycji o NC+ próżno szukać także w Polsacie. Być może jednak problem ten znajdzie uznanie w oczach Tomasza Lisa, który na łamach swojego portalu ostro skrytykował nową platformę pisząc m.in.:

"Współczuję tylko moim kolegom z Cyfry Plus i N-ki, świetnym dziennikarzom sportowym, że ich "właściciele" każą im własnymi twarzami firmować ten przewał."

Myślę, że byłaby to ciekawa propozycja dla jego autorskiego programu "Tomasz Lis na żywo". Co Pan na to, Panie Tomaszu?

_________________

Co o tym sądzicie? Czy dziwi Was milczenie ze strony dziennikarzy TVN-u? Mnie nie. Dostali od szefostwa stacji odpowiednie wytyczne i się do nich stosują. Ponadto, jak komentują niektórzy internauci, nie będą przecież "s..ć we własne gniazdo". A co do rzetelności dziennikarskiej...no cóż, z pewnością opinia na jej temat jest teraz gorsza w oczach setek tysięcy konsumentów.

Na koniec jeszcze jedno pytanie. Natrafiliście gdzieś może na krytyczne opinie o NC+ z ust jakiegoś celebryty? Ja jakoś nie...