NC+ kaja się w gazetach. Można spokojnie czekać na koniec umowy

Platforma NC+ zamieściła całostronicowe przeprosiny w popularnych gazetach. Podpisało się pod nimi całe szefostwo firmy. Klienci "enki" i Cyfry+ być może osiągną wszystko, czego chcieli.

Skandaliczne podejście władz nowej platformy cyfrowej NC+ do klientów "enki" i Cyfry+ wyzwoliło powszechne oburzenie poparte licznymi protestami nie tylko w Internecie (Anty NC+), ale również w telewizji TVN24, gdzie oberwało się dziennikarzom prowadzącym "Szkło kontaktowe".

Działania te przyniosły efekt w postaci dzisiejszych przeprosin prezesa prezesa Juliena Verley'a oraz zapowiedzi zmian w ofercie polegających m.in. na udostępnieniu pakietów, których ceny zawierały się będą w przedziale od 39 do 119 złotych. To jednak nie wszystko. Jak się bowiem właśnie dowiadujemy, NC+ zamieściła też całostronicowe przeprosiny (podpisało się pod nimi całe szefostwo) w piątkowych gazetach takich jak Gazeta Wyborcza, Rzeczpospolita, czy Dziennik Gazeta Prawna. Znajdują się w nich bardzo istotne informacje dotyczące dotychczasowych abonentów "enki" i Cyfry+. Zresztą sami przeczytajcie, co wywalczyliście:

NC+ kaja się w gazetach. Można spokojnie czekać na koniec umowy

Cała ta sytuacja pokazuje, że można nie lubić mediów społecznościowych, lecz nie sposób odmówić im wielkiej siły rażenia, z którą muszą się liczyć nawet tak duże firmy, jak NC+.

________________

Na koniec jeszcze jedno pytanie do osób, które już złożyły rezygnację z usługi: zamierzacie wybaczyć i wrócić do NC+?