NC+: oficjalna prezentacja już 21 marca. Najtańszy pakiet za 39 złotych

21 marca będzie miała miejsce oficjalna prezentacja nowej platformy cyfrowej NC+. W Sieci pojawiły się już informacje, z których wynika, że jej najtańsze pakiety będą kosztowały 39 złotych.

Platforma cyfrowa NC+ powstała z połączenia telewizji n oraz Cyfry +. Nie oznacza to jednak, że oferty macierzyste zaraz znikną. Będą one istniały obok nowej platformy, do której ich odbiorcy będą mogli dobrowolnie migrować.

W pojawiających się do tej pory spotach reklamowych słyszymy zapowiedź, że platforma NC+ to "największy wybór kanałów nowej ery i technologia, której dotąd nie było". Kusić nas będzie nowym sprzętem oraz większą elastycznością oferty, co może oznaczać, że będziemy mogli lepiej dostosować do swoich potrzeb dostępne pakiety (raczej nie zanosi się na to, aby można było wybierać pojedyncze kanały). Ponadto otrzymaliśmy również zapewnienie, że do jej odbioru wystarczą dotychczasowe dekodery Cyfry+ i "enki".

Oficjalna prezentacja platformy NC+ została zaplanowana na 21 marca. Jutro poznamy więc szczegóły dotyczące jej oferty oraz cen. W przypadku tego drugiego elementu (dla wielu najbardziej istotnego) otrzymaliśmy już pierwsze konkretne informacje. Na jednym z pojawiających się od dzisiaj banerów promujących nowe przedsięwzięcie można było bowiem przeczytać:

"pakiety już od 39 złotych miesięcznie"

Na koniec warto dodać, że jutrzejsza data nie została wybrana przypadkowo. Dokładnie 21 marca 1995 roku miała bowiem miejsce oficjalna inauguracja działalności Canal+ Polska.

____________________

Kończy Wam się umowa? Dokładnie przyjrzyjcie się ofertom wszystkich platform cyfrowych. Dzięki debiutowi NC+ myślę, że sporo będzie się działo na tym rynku. Walka o nowego klienta na pewno nabierze tempa. Przynajmniej przez jakiś czas...


Zobacz również