NC+: sprawdź nową promocyjną ofertę. Jest kusząca?

Platforma cyfrowa NC+ wprowadziła nową "wakacyjną" ofertę dla nowych klientów, mającą kusić szczególnie kibiców zainteresowanych transmisjami z rozgrywek T-Mobile Ekstraklasy.


Platforma cyfrowa NC+ wprowadziła nową promocyjną ofertę, dzięki której zamierza skusić nowych klientów. Ma ona być lekarstwem na słabnącą zwyczajowo w okresie wakacyjnym sprzedaż pakietów telewizyjnych, natomiast jej podstawowy "wabik" to transmisja wszystkich meczy nowego sezonu T-Mobile Ekstraklasy, który rozpoczyna się w połowie lipca.

Jak wygląda promocja?

W zawieranej na 12 miesięcy ofercie promocyjnej skierowanej do nowych klientów cena pakietu Canal+ Platinum została obniżona do 99 złotych, czyli jest niższa o 20 złotych od wcześniejszej (standardowa cena to 149 zł). Decydując się na nią otrzymujemy dostęp do pełnej oferty Canal+ oraz przez dwa miesiące do pakietu HBO HD (po tym okresie chcąc dalej z niego korzystać musimy się liczyć z opłatą 20 zł miesięcznie, wcześniej było to 25 zł).

Dodatkowo wszystkie pakiety (wcześniej dotyczyło to tylko pakietów z Canal+) dają możliwość aktywowania dekodera Mediabox+ w cenie 49 zł (wcześniej 149 złotych), z tą jednak różnicą, że w przypadku pakietów Comfort+ i Universe+ miesięczna cena wynajmu wynosi 10 złotych, natomiast w przypadku pakietów Canal+ Silver i Canal+ Platinum - 5 złotych (wcześniej 10 złotych).

Uwaga!

Przygotowana przez NC+ nowa oferta promocyjna prezentowana jest następująco:

NC+: sprawdź nową promocyjną ofertę. Jest kusząca?

Warto tutaj zwrócić uwagę, że wszystkie przekreślone ceny to ceny standardowe, a nie późniejsze promocyjne. Sugeruje to więc, że mamy tutaj do czynienia nie tylko z większymi obniżkami (w przypadku Canal+ Platinum niezorientowani mogą sądzić, że chcąc skorzystać z tego pakietu wcześniej musieliby zapłacić 50 zł więcej), ale, że ceny wszystkich pakietów zostały obecnie obniżone, co nie jest prawdą. Potwierdza to poniższy obrazek:

NC+: sprawdź nową promocyjną ofertę. Jest kusząca?

Wcześniejsza promocyjna oferta NC

Więcej informacji: NC+