NC+ "wymięka". Zapowiada nowe, lepsze, tańsze pakiety! Prezes Julien Verley bardzo przeprasza

Prezes NC+ ugiął się pod naciskiem niezadowolonych klientów i zapowiedział zmiany oferty. Ponadto bardzo przeprasza za zaistniałą sytuację tłumacząc się chęcią wprowadzenia "zbyt wielu zmian naraz".

Julien Verley, prezes platformy NC+, chyba nie miał świadomości, że Polacy również mają dostęp do Internetu. Wykorzystali to narzędzie wspaniale i, jak się właśnie okazuje, osiągnęli swój cel. Francuz w udzielonym wywiadzie dla "Rzeczpospolitej" przeprosił bowiem klientów i zapowiedział, że NC+ zamierza w ciągu kilku najbliższych dni zaproponować bardziej elastyczne pakiety, których ceny zawierały się będą w przedziale od 39 do 119 złotych (obecnie: 39- 199 złotych). Pojawić ma się też sportowy pakiet Ekstraklasa oraz możliwość skorzystania z dodatkowych opcji, takich jak dobranie do posiadanego zestawu HBO, Cinemax czy Multiroomu.

Warto też dodać, że Verley odrzucił wszelkie podejrzenia odnośnie chęci zaoferowania pracy twórcy profilu Anty NC+:

"Chcieliśmy zacząć dialog z klientami tam, gdzie można było ich znaleźć. Stąd pomysł zaproszenia. Jednak nie miałem żadnych ukrytych intencji. Interesowało nas tylko rozpoczęcie dialogu, który mógłby nam pomóc zrozumieć, czego ci klienci oczekują, i rozwiązać sytuację."

No cóż, teraz musimy już tylko czekać na jakieś konkrety. Pomimo "przemiany" Verley'a mam jednak nadzieję, że UOKiK nie odpuści sprawy i poważnie zajmie się wysyłanymi zwykłymi listami do klientów "enki" informacjami o jednostronnej zmianie oferty. Liczę na potężną karę.

__________

Swoją drogą ciekawe, ile NC+ straciła klientów...Sądzę, że będzie to z kilkaset tysięcy osób. Dodając mnie, kilkaset tysięcy plus jeden.


Zobacz również