NC+ zapowiada zmiany. Netia przedstawia ofertę dla "niezadowolonych"

Platforma cyfrowa NC+ zapowiada zmiany. Konkurencja kusi jej dotychczasowych klientów nowymi ofertami.

Nowa platforma cyfrowa NC+ powoli ugina się pod społecznościowym naciskiem. Po wcześniejszym udostępnieniu wszystkich meczy T-Mobile Ekstraklasy dla abonentów pakietu Canal+ Silver opublikowała bowiem w niedzielę na swoim facebookowym profilu następującą informację:

"Dziękujemy za wszystkie uwagi. Prosimy o kilka dni cierpliwości. Intensywnie pracujemy nad rozwiązaniami, które przedstawimy w nadchodzącym tygodniu."

Czy możemy więc oczekiwać prawdziwej "ofertowej bomby" ze strony NC+? Obserwatorzy rynku są tutaj bardzo sceptyczni twierdząc, że będą to raczej jedynie kosmetyczne zmiany. Pewne światełko w tunelu jednak się pojawiło...

Konkurencja atakuje

Do znacznie odważniejszego otwarcia na potrzeby klientów zmusi być może platformę NC+ konkurencja, która powoli zaczyna ją "podgryzać". Przykładem jest tutaj Netia, która udostępniła kilka dni temu ofertę "Na Maxa V - 6 miesięcy za 1 zł (CU, ETTH)" przeznaczoną dla..."klientów niezadowolonych ze swoich dotychczasowych operatorów płatnej telewizji". Więcej na jej temat tutaj.

______________

Jak widać, społeczność internetowa wiele może. Mam nadzieję, że jej działania (np. za pośrednictwem profilu "Anty nc+") spowodują nie tylko zmianę oferty NC+, ale przede wszystkim haniebnego podejścia do obecnych klientów "enki" i Cyfry+. W tym drugim przypadku ucieszyłaby mnie bardzo również gigantyczna kara nałożona przez UOKiK.