NEC/Mitsubishi poszerza serię LCD MultiSync 60

Seria monitorów LCD MultiSync 60 firmy NEC/Mitsubishi, została w ostatnich dniach wzbogacona o nowy, 20-calowy model o symbolu LCD2060NX.

Monitor Multisync LCD2060NX charakteryzuje się maksymalną rozdzielczością 1600 x 1200 pikseli przy częstotliwości odświeżania 60 Hz, jasnością 250 cd/m2, kontrastem 600:1 oraz czasem technologią Rapid Response, która zapewnia czas reakcji matrycy wynoszący 25 ms. Urządzenie zaopatrzono w mechanizm No Touch Auto Adjust, którego zadaniem jest automatyczna konfiguracja parametrów i wybór optymalnego trybu wyświetlania obrazu.

Podłączenie do komputera może się odbywać zarówno poprzez tradycyjny, 15-pinowy port VGA, jak też przy pomocy wbudowanego, cyfrowego złącza DVI-D. Zastosowanie technologii XtraView, gwarantuje natomiast widoczność w zakresie 170 stopni, zarówno w orientacji horyzontalnej, jak i wertykalnej. Monitor nadaje się również do montażu na specjalnym statywie, którego wysokość można regulować. Do MultiSync LCD2060NX dostępne będzie oprogramowanie NaviSet, które pozwoli na kontrolowanie parametrami obrazu przy pomocy myszki i klawiatury.

Wyświetlacz LCD NEC/Mitsubishi Multisync LCD2060NX dostępny będzie od końca marca w cenie 1199 USD.

Więcej informacji: http://www.necmitsubishi.com


Zobacz również