NEC V720 powraca

Po kilkumiesięcznej nieobecności na polskim rynku monitorów, do sprzedaży w naszym kraju powraca znany, 17-calowy model NEC MultiSync V720. Urządzenie jest uzupełnieniem rodziny V521, V721 oraz V921. Jednocześnie przestaje być produkowany model V730.

NEC V720 powraca
NEC MultiSync V720 należy do serii „Value”, która jest kompromisem pomiędzy dobrymi parametrami technicznymi a ceną sprzętu. Optymalna rozdzielczość pracy monitora to 1024x768 pikseli przy odświeżaniu 85 Hz.

Model V720 posiada takie same parametry jak wspomniany model V730, różni się tylko wyglądem obudowy. Jest to element strategii firmy NEC/Mitsubishi, która chce ujednolicić design wszystkich swoich monitorów i w przyszłości doprowadzić do stworzenia obowiązujących na rynku norm. W tej chwili wszystkie obudowy monitorów NEC/Mitsubishi są projektowane zgodnie z filozofią "forma podporządkowana funkcji". Producent unika ekstrawaganckich nowości estetycznych, stawiając na ponadczasową prostotę i elegancję.

NEC MultiSync V720 należy do serii "Value", która ma stanowić kompromis pomiędzy dobrymi parametrami technicznymi a ceną sprzętu. Optymalna rozdzielczość pracy monitora to 1024x768 pikseli przy odświeżaniu 85 Hz. Jak wszystkie monitory NEC/Mitsubishi, model V720 jest objęty 3-letnią gwarancją realizowaną w wygodnym dla użytkowników systemie door-to-door.

Cena jest identyczna jak w wypadku modelu V730 – wynosi 487 PLN (sugerowana przez producenta cena detaliczna netto).


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: