NFL Street 2 w sklepach!

W naszych sklepach pojawił się właśnie najnowszy symulator ulicznych rozgrywek w futbol amerykanski - "NFL Street 2". Gra zostala wydana w wersjach na konsole Sony PlayStation 2, Microsoft Xbox oraz Nintendo GameCube.

"NFL Street 2" pozwala graczom wziąć udział w ulicznych rozgrywkach w football amerykański. Akcja gry będzie toczyć się na terenie Bay City, a zadaniem gracza będzie stworzenie drużyny, która będzie potrafiła pokonać wszystkich przeciwników w mieście. Nasze pojedynki będziemy rozgrywać na 12 zupełnie nowych boiskach.

Co ciekawe, w najnowszej odsłonie "NFL Street", zaprzeczając prawom grawitacji, umożliwiono zawodnikom skrzydłowym i rozgrywającym bieganie po ścianach budynków i skoki na wysokość 4,5 metra! W "NFL Street 2" wprowadzono także nowe narzędzie do tworzenia zawodników, które umożliwia bardzo szczegółowe projektowanie postaci. Dostosować można każdy element wyglądu futbolisty, w tym m.in.: kolor oczu, kształt nosa, twarzy, uszu, szczęki, podbródka, a także rodzaj fryzury, kolor włosów i wiele innych. W stosunku do poprzedniej gry, poprawiona została rozgrywka w sieci - teraz dostępne są 4 nowe tryby gry.

Więcej informacji


Zobacz również