NFS Hot Pursuit: EA zapowiada trzy nowe dodatki

EA przygotowało trzy nowe dodatki do Need For Speed Hot Pursuit w wersji konsolowej. Oferują one kilka wcześniej niedostęnych samochodów, misji i trybów rozgrywki. Będzie je można pobrać z sieci za odpowiednią opłatą. Wcześniej jednak należy zaktualizować grę za pomocą najnowszego patcha.

Producent gry Criterion oraz wydawca EA przygotowali dla graczy trzy dodatki, które będą dostępne jedynie w Xbox Marketplace oraz PlayStation Network. Każdy z nich będzie kosztował prawie 7 dolarów. Aby móc je pobrać trzeba najpierw zaopatrzyć się w patch 1.2. Na PlayStation jego instalacja przebiegnie automatycznie, a na Xbox 360, z uwagi na rozmiar pliku, będzie trzeba dokonać jej ręcznie.

Pierwszy dodatek, Armed and Dangerous, ukażę się 22 lutego. Oferuje on 2 nowe tryby sieciowe. W Most Wanted jeden z graczy będzie ścigany przez wszystkie jednostki policyjne, a zadaniem reszty graczy będzie ochranianie go. Dodatek Arms Race to natomiast bezwzględna walka pomiędzy wszystkimi graczami. Jej cel jest prosty: zniszczyć rywali, a samem ukończyć wyścig. Do tego dochodzą nowe trofea i osiągnięcia.

Zobacz również:

  • Need For Speed Unbound - premiera, cena, lista samochodów! Zobacz, co już wiemy
  • Need for Speed Unbound: Volume 2 - cena, premiera, zawartość. Co już wiemy?

Kolejny dodatek to Lamborghini Untamed, który będzie w sprzedaży od 1 marca. Udostępnia on 3 nowe auta Lamborghini, zarówno w wersji cywilnej jak i policyjnej. Oprócz tego, gracz otrzyma 10 nowych misji oraz dodatkowe trofea i osiągnięcia. Bonusowe samochody to Lamborghini Diablo SV, Lamborghini Countach LP5000 QV i Lamborghini Sesto Elemento.

Ostatni dodatek ukaże się 8 marca pod nazwą Porsche Unleashed. Tu również dodano 10 nowych misji oraz trofea i osiągnięcia. Zgodnie z nazwą dodatku, pojawią się nowe auta marki Porsche w wersji cywilnej i policyjnej. Będą to cztery wcześniej niedostępne samochody: Porsche 911 Turbo (1982 edition), Porsche 959 i 911 Speedster.

Wszystkim tym będą mogli cieszyć się posiadacze Xboxa 360 i PlayStation 3, oczywiście jeśli zechcą wydać 21 dolarów na, w sumie, niezbyt obszerne dodatki. Posiadacze pecetowej wersji mogą pocieszyć się tym, że zaoszczędzą pieniądze.


Nie przegap

Zapisz się na newsletter i nie przegap najnowszych artykułów, testów, porad i rankingów: