NFS Most Wanted - nowy screnshot z gry!

Zapraszamy do obejrzenia galerii zrzutów ekranowych z "Need for Speed Most Wanted" - nasze zasoby wzbogaciliśmy właśnie o nowy zrzut ekranowy z gry.

Need for Speed Most Wanted

Need for Speed Most Wanted

Przypomnę, że "Need for Speed Most Wanted" powstaje w studiu EA Canada mieszczącym się w Vancouver. Jak zapowiada wydawca gry najnowsza część serii połączy dreszczyk emocji towarzyszący nielegalnym wyścigom ulicznym i kulturze samochodowego tuningu z intensywnością policyjnych pościgów. Celem rozgrywki w "Need for Speed Most Wanted" będzie zdobycie tytułu najlepszego i najbardziej nieuchwytnego kierowcy wyścigowego.

Need for Speed Most Wanted

Need for Speed Most Wanted

Podczas rozgrywki gracz będzie musiał zadbać o "wzbogacenie" swojej kartoteki policyjnej oraz zdobycie popularności wśród ulicznych rajdowców. Tylko w ten sposób można wspiąć się na sam szczyt Czarnej Listy i zostać najbardziej poszukiwanym kierowcą miasta. Gracze zmierzą się z najlepszymi kierowcami sceny tuningowej, a jednocześnie, w pomysłowy sposób, będą uciekać przed policją. "Need for Speed Most Wanted" posiada dynamiczne, otwarte środowisko i wprowadzi do serii nowe tryby rozgrywki i opcje dostosowywania pojazdów.

Zapraszamy do galerii gdzie obok wspomnianego, nowego zrzutu ekranowego znajdziecie też wcześniej publikowane screenshoty.


Zobacz również