NFS: Most Wanted - oficjalny trailer do pobrania!

Firma Electronic Arts udostępniła pierwszy zwiastun filmowy z najnowszej odsłony jednej z najpopularniejszych serii wyścigowych na świecie. Trailer NFS: Most Wanted dostępny jest w dwóch różniących się rozdzielczością wersjach. Oba pliki można już pobrać z naszego serwera FTP.

Need for Speed Most Wanted

Need for Speed Most Wanted

"Need for Speed Most Wanted" powstaje w studiu EA Canada mieszczącym się w Vancouver. Jak zapowiada wydawca gry najnowsza część serii połączy dreszczyk emocji towarzyszący nielegalnym wyścigom ulicznym i kulturze samochodowego tuningu z intensywnością policyjnych pościgów. Celem rozgrywki w "Need for Speed Most Wanted" będzie zdobycie tytułu najlepszego i najbardziej nieuchwytnego kierowcy wyścigowego.

Need for Speed Most Wanted

Need for Speed Most Wanted

Podczas rozgrywki gracz będzie musiał zadbać o "wzbogacenie" swojej kartoteki policyjnej oraz zdobycie popularności wśród ulicznych rajdowców. Tylko w ten sposób można wspiąć się na sam szczyt Czarnej Listy i zostać najbardziej poszukiwanym kierowcą miasta. Gracze zmierzą się z najlepszymi kierowcami sceny tuningowej, a jednocześnie, w pomysłowy sposób, będą uciekać przed policją. "Need for Speed Most Wanted" posiada dynamiczne, otwarte środowisko i wprowadzi do serii nowe tryby rozgrywki i opcje dostosowywania pojazdów.

"Need for Speed Most Wanted" będzie dostępna wersji na konsole następnej generacji (PS3 i Xbox 2). Gra pojawi się także w wersjach na: PC, PlayStation2, Xboxa, Nintendo GameCube oraz konsole przenośne: Nintendo DS, Game Boy Advance i PSP.

Oba zwiastuny filmowe znaleźć można na naszym serwerze FTP.

Pliki do pobrania:

Need for Speed: Most Wanted Trailer Hi

Need for Speed: Most Wanted Trailern Lo


Zobacz również