NFS: Most Wanted - sprawdź, czy masz dość ikry!

Najnowsza, dziewiąta edycja znakomitej serii gier wyścigowych już wkrótce zawita do sklepów by zaspokoić Wasz apetyt na prędkość! Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami wydawca udostępnił już grywalne demo NFS Most wanted. Przeczytaj zapowiedź, pobierz demo i sprawdź jak na filmach prezentują się nowe tryby gry i dynamiczne pościgi policyjne - pliki dostępne są już na naszym serwerze FTP. Zapraszamy!

Need for Speed Most Wanted

Need for Speed Most Wanted

Najnowsza część serii połączy dreszczyk emocji towarzyszący nielegalnym wyścigom ulicznym i kulturze samochodowego tuningu z intensywnością policyjnych pościgów. Celem rozgrywki w "Need for Speed: Most Wanted" będzie zdobycie tytułu najlepszego i najbardziej nieuchwytnego kierowcy wyścigowego. Gra trafi do sklepów 25 listopada - wcześniej jednak pojawi się grywalne demo gry.

Podczas rozgrywki gracz będzie musiał zadbać o regularne "wzbogacanie" swojej kartoteki policyjnej oraz nieustannie zabiegać o szacunek innych ulicznych rajdowców. Nie będzie łatwo! Podczas drogi na szczyt tzw. " Czarnej Listy" gracz będzie musiał wygrać wiele wyścigów i pojedynków z najlepszymi kierowcami i ustanawiać kolejne rekordy prędkości. Niezbędnym elementem anty-kariery rajdowej będzie również umiejętność umykania licznym obławom policyjnym.

Need for Speed Most Wanted

Need for Speed Most Wanted

"Need for Speed Most Wanted" oferuje dynamiczne, otwarte środowisko gry - w zależności od sytuacji elementy otoczenia mogą być dla gracza sojusznikiem lub wrogiem. Aby osiągnąć sukces w grze gracz będzie musiał bowiem nie tylko najkrótszą drogę dotarcia do mety, ale również nauczyć się korzystać z ulicznych korków i elementów, które można niszczyć. Jak na dziewiątą odsłonę serii NFS przystało, w Most Wanted nie zabraknie nowych opcji tuningowych i trybów rozgrywki.

"Need for Speed Most Wanted" będzie dostępna na konsole następnej generacji (PS3 i Xbox 2). Gra pojawi się także w wersjach na: PC, PlayStation2, Xboxa, Nintendo GameCube oraz konsole przenośne: Nintendo DS, Game Boy Advance i PSP.

Chcecie dowiedzieć się więcej? Zapraszamy do przeczytania zapowiedzi gry - fragmenty znajdziecie poniżej:

Need for Speed: Most Wanted nie daj się złapać -

Nocne wyścigi odchodzą w przeszłość. W dzień gliniarze mogą znacznie lepiej obejrzeć faceta, którego nigdy ni będą w stanie złapać. Po dwóch doskonałych odsłonach serii ''Need for Speed'', w których gracz jeździł tuningowanymi brykami podczas nocnych wyścigów, producenci postanowili obrać nieco inny kurs. Choć ściganie się z innymi wciąż pozostaje istotnym elementem gry, to został on wzbogacony o bardzo ważny dodatek - policję.

Most Wanted jest swojego rodzaju połączeniem Underground z Hot Pursuit. Dzięki takiemu zabiegowi seria zyska na pewno sporą rzeszę nowych fanów. Same wyścigi uliczne były ekscytujące. Teraz granie w NFS będzie niczym zastrzyk adrenaliny!

Czym?

Jak zwykle w serii Need for Speed najważniejszym elementem będą same samochody. Jak do tej pory twórcy są bardzo tajemniczy i nie chcą zdradzić pełnej listy pojazdów. Całość powinna zamknąć się w liczbie około 40 aut. Dostępne wehikuły będą swoistą mieszanką z poprzednich części. W grze znajdziesz zarówno samochody takie jak Mitsubish Lancer czy Toyota Supra, ale również Porsche czy Lamborghini. Podobnie jak w częściach poprzednich auta będzie można dość swobodnie ulepszać. Jednak tym razem główny nacisk został położony na tuning wizualny, choć oczywiście ingerencja w mechanikę dalej będzie możliwa. Paleta opcji modyfikacji silnika ma być naprawdę imponująca, tak aby zaspokoić gusta także tych bardziej wymagających fanów czterech kółek. W końcu, co to za frajda ścigać się seryjnym Lancerem?

Jak?

Pierwszą rzeczą rzucającą się w oczy w menu są nowe tryby rozgrywki. Oprócz takich klasków jak sprint, czy, lubiany przez wielu graczy, drag, znajdziesz taką ciekawostkę jak "Toll BOOT". Jest to swojego rodzaju sprint, podczas którego checkpointami są budki-punkty opłat na autostradzie(...).

Chcesz dowiedzieć się więcej - przeczytaj całość!

Pliki do pobrania:

Need for Speed: Most Wanted 'Cop damage' Movie

Need for Speed: Most Wanted Art Director Interview

Need for Speed: Most Wanted Art Director Interview 2

Aktualizacja: 11 listopada 2005 15:39

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami firma EA udostępniła grywane demo NFS Most Wanted. Demo pozwala ścigać się trzema samochodami (podrasowanym Mustangiem oraz standardowym i podrasowanym Caymanem) w dwóch trybach - "Point-to-Point" i w nowym "Speedtrap". Plik dostepny jest już na naszym serwerze FTP.

Plik do pobrania:

Need for Speed: Most Wanted Demo

Minimalne wymagania (tylko dla dema):

Windows XP/2000

Intel Pentium 4 1.4 GHz lub jego odpowiednik

256MB RAM

1.0 GB wolnego miejsca na dysku

Krta graficzna 32 MB (obsługiwane: NVIDIA GeForce 2 MX/GTS lub nowsze reater, ATI Radeon 7500 lub nowsze; Intel 950/i915g; S3 GammaChrome S18 Pro ).

DirectX 9.0 c

Karta dźwiękowa kompatybilna z DirectX 9.0c

Rozgrywka wieloosobowaonline (dla maksymalnie 4 graczy) wymaga szerokopasmowego dostępu do Internetu


Zobacz również