NFS: Undercover 18 listopada. Gorąca Maggie Q gwiazdą

Electronic Arts ogłosiło datę premiery najnowszego Need for Speed Undercover. Wiadomo już, że tytuł trafi do sprzedaży w Stanach Zjednoczonych dokładnie 18 listopada bieżącego roku. Jedną z najważniejszych ról odegra amerykańska aktorka i modelka, Maggie Q.

Wiadomo już oficjalnie, że najnowszy Need for Speed Undercover trafi na rynek Stanów Zjednoczonych 18 listopada bieżącego roku. Tytuł równo trzy dni później zawita do Europy, w tym do Polski. Gra przeznaczona będzie na PC, PlayStation 2, PlayStation 3, Xboksa 360, Wii, Nintendo DS oraz PSP.

Autorzy zapowiadają, że Need for Speed Undercover wróci do korzeni serii i ponownie zaproponuje graczom wyścigi uliczne oraz zabawę z policją. Nie zabraknie również najlepszych samochodów oraz pięknych kobiet.

Jedną z gwiazd najnowszej odsłony serii jest Maggie Q, amerykańska aktorka i modelka, która grała w takich filmach jak "Mission Impossible III" czy "Live Free or Die Hard". Maggie Q odegra w Undercover rolę agentki Chase Linh. Prawdopodobnie będzie pomagać graczowi w rozmaitych sytuacjach.