NIHILUMBRA po polsku!

Wydawnictwo Techland z przyjemnością informuje, że znanai lubiana wśród graczy seria Dobra Gra powiększa się o grę, która niesie ze sobą poruszającą historię. Nihilumbra - z uwagi na ciepłe przyjęcie jej przez fanów - doczekała się swojej premiery na platformę PC.

Dziś debiutuje na naszym rynku w cenie 19,90 zł w polskiej wersji językowej. Kolejna nowość z seriiDobra Graw dniu dzisiejszym pojawiła się na rynku. Nihilumbra to debiutanckie dzieło niezależnego hiszpańskiego studia BeautiFun Games. Gra była początkowo stworzona z myślą o użytkownikach urządzeń mobilnych. Dzięki swemu wyjątkowemu klimatowi oraz emocjom, które generuje, bardzo szybko zyskała dużą popularność, co zaowocowało jej rozbudowaniem i przeniesieniem na platformę PC. Nihilumbra to wzruszająca przygoda, w której gracz wcielając się w zrodzonego z nicości Borna, przeżywa prawdziwe emocje. Naszej postaci udało się uciec przed klątwą pustki i dostać się do fantastycznego świata Nihilumbry, który przemierza, uciekając przed swym przeznaczeniem.

NIHILUMBRA po polsku!

Nihilumbra

Pustka, która stale towarzyszy jego podróży, pochłania drogę powrotną. „Nihilumbra to wyjątkowe dzieło z gatunku gier niezależnych. Gra niesamowicie pochłania, wyzwala emocje, skłania do refleksji, a czasem powoduje nawet niepowstrzymany galop myśli.” – komentuje Tomasz Gawlikowski, Kierownik Marketingu Wydawnictwa Techland. „Nihilumbra z pozoru wydaje się być grą podobną do każdej innej tego typu. Jednak opowiedziana w niej historia, stanowi o jej wyjątkowości. Nic więc dziwnego, że zdobyła tak wiele nagród.” – dodaje Gawlikowski. Zadaniem gracza jest sprostanie wyzwaniom, które czekają na niego podczas rozgrywki. Pomocna w tym okazuje się umiejętność czerpania mocy z otaczających go kolorów. Każdy z nich uaktywnia nowe umiejętności. Gracz kierując poczynaniami głównego bohatera ma szansę przeżyć niesamowitą przygodę. Przemierza świat, pokonując przeszkody, rozwiązując łamigłówki oraz omijając lub eliminując przeciwników. Rozgrywka toczy się w pięciu odległych krainach, z której każda wprowadza nowy kolor, który uaktywnia specjalne właściwości.

Gra charakteryzuje się estetyczną, dwuwymiarową grafiką, a całości dopełnia niesamowity podkład muzyczny autorstwa Alvaro Lafuente. Nihilumbra jest dostępna w wersji pudełkowej w sklepach w całej Polsce oraz w wersji elektronicznej pod poniższym linkiem:https://boxoffstore.pl/pl/games/nihilumbra/. Do każdego zamówienia, podobnie jak w wersji pudełkowej, dodawany jest soundtrack z gry. „Dobra Gra” toseria wydawnicza Techlandu, która łączy w sobie wyjątkowe i oryginalne nowości rynkowe oraz sprawdzone klasyki gier wraz z interesującymi dodatkami. Wydania pojawiają się także jako zestawy kultowych serii. Dostępna jest także strona serii - www.dobragra.techland.pl , na której fani znajdą wszelkie informacje dotyczące gier w niej zawartych, a także dodatki do ściągnięcia oraz materiały wideo.

NIHILUMBRA po polsku!

Nihilumbra

Więcej informacji też na fanpagehttps://www.facebook.com/TechlandWydawnictwo

Nihilumbra z serii „Dobra Gra”jest dostępnaw cenie 19,90 zł na platformę PC