NOLF 2 najlepszą grą 2002r.

Internetowy serwis Game Spy, poświęcony grom komputerowym wyłonił zwycięzcę w kategorii "Najlepsza gra 2002r"( Best PC Game of the Year), którym została przygodowa gra akcji No One Lives Forever 2: A Spy In H.A.R.M.'s Way.

"W drodze" do tytułu najlepszej gry ubiegłego roku, NOLF 2 pokonała tak znakomite tytuły jak Battlefield: 1942, Grand Theft Auto III, Medieval: Total War, Morrowind, Medal of Honor: Allied Assault oraz Warcraft III.

Przypomnę tylko, że NOLF2, jest przygodową grą akcji, w której wcielamy się w rolę agentki tajnej organizacji rządowej UNITY. Podstawowym zadaniem Kate Archer, tytułowej bohaterki gry jest pokrzyżowanie planów przestępczej organizacji H.A.R.M. Gra jest utrzymana w klimacie lat sześćdziesiątych, a Kate dysponuje nie tylko sporym arsenałem broni ale również całą masą niezwykle przydatnych w szpiegowskiej profesji gadżetów.

Uzasadniając swoją decyzję redakcja serwisu zwróciła uwagę na zarówno na doskonały silnik graficzny jak i znakomitą grywalność tytułu. Grę chwalono m.in. za interesujące lokacje, które odwiedzamy podczas rozgrywki, ścieżkę dźwiękową i humor.


Zobacz również