NVIDIA coś szykuje. Tylko co?

NVIDIA szykuje dla nas niespodziankę. Przynajmniej tak wynika ze zdjęcia umieszczonego na Facebooku. Nie wiecie o co może chodzić?

NVIDIA wprowadziła niedawno do sprzedaży długo oczekiwane przez konsumentów 28-nanometrowe karty graficzne korzystające z architektury Kepler. Za pośrednictwem Facebooka potwierdziła też właśnie, że nie zamierza robić sobie przerwy i szykuje się do prezentacji kolejnego produktu, z tą jednak różnicą, że nie jest jasne co to może być.

Na swojej "facebookowej" stronie umieściła bowiem zdjęcie przedstawiające czarną powierzchnię z wygrawerowanym logo. Poniżej zamieściła natomiast napis "ZBLIŻA SIĘ.".

Oczywiście w internecie natychmiast pojawiły się spekulacje na temat szykowanej przez największego konkurenta AMD niespodzianki. Większość serwisów twierdzi, że będzie nią monstrualnie wydajna karta GeForce GTX 690 (dwa układy GK104). Nie brakuje jednak również głosów, że może to też być zupełnie zaskakujący wszystkich produkt (np. obudowa PC).

Osobiście stawiam na to, że NVIDIA szykuje się do walki o tytuł "producenta najwydajniejszej karty graficznej na świecie".